Sejfy Kraków

Jeżeli mieszkasz w Krakowie i myślisz o zakupie sejfu na początku dobrze zweryfikuj rynek. Może okazać się, że jakiś sklep internetowy zaproponuje ci lepszą cenę, a przynajmniej tańszy montaż.

Oczywiście to wszystko pod warunkiem, że wiesz już jaki sejf kupić. Jeśli nie, udaj się do najbliższego sklepu, a jest ich kilka w okolicach rynku w Krakowie i porozmawiaj ze sprzedawcą o warunkach dowozu i montażu sejfu. Jeżeli już uzgodnisz, że taki sejf bez problemu ci dostarczy i zamontuje, możesz rozglądać się za sejfem który będzie u ciebie pasował.

Jakie sejfy warto kupić?

Tu nie ma jednoznacznej odpowiedzi, wszystko zależy od miejsca montażu i od tego co będziesz chciał w nim przechowywać. Przekaż swoje potrzeby sprzedawcy, a na pewno będzie łatwiej ci wybrać w danym przedziale cenowym jakiś sejf.

Na pewno pierwsze propozycje to będą typowe sejfy domowe, czyli sejfy raczej mniejsze w których przechowasz biżuterię, gotówkę czy na przykład broń.

Ile kosztują sejfy Kraków?

Aktualnie ceny sejfów w Krakowie nie odbiegają szczególnie od średniej na rynku. Mowa tu o standardowych sejfach, które najczęściej się kupuje. I tak na przykład sejf w klasie S1 kupisz już za około 900 zł. Oczywiście taki sejf będzie małym sejfem, ale w wielu wypadkach wystarczającym do tego by przechować drobiazgi w domu.

Z ciekawości zajrzeliśmy do statystyk sprzedaży i znamy średnią cenę za jaką kupowane są sejfy Kraków do domu. Jest kwota w okolicach 1800 zł. Oczywiście mowa to o sejfach wspomnianej klasy S1. Im wyższa klasa bezpieczeństwa, tym koszt zakupu sejfu będzie większy. Klasa S2 to wydatek w okolicach 4000 zł, a taki sam sejf tylko ognioodporny to wydatek kwoty około 6500 zł.